Субота, 28 травня 2016 10:34

Вже оновили 3D-клумби

До входу у Центральний парк «зеленбудівці» завершили облаштування об’ємної клумби у вигляді черепахи. Ще раніше «зеленбудівці» відновили клумбу у вигляді 17-метрового крокодила. Також завершуються роботи по вертикальному озеленення: розміщення термочаш та пластмасових ваз з квітами на електроопорах.
Перша об’ємна клумба, яка з’явилася у Вінниці чотири роки тому, мала вигляд черепахи. Вона сподобалася вінничанам, і тому було прийнято рішення продовжити створення у місті таких цікавих об’єктів. Потім працівники КП «Вінницязеленбуд» створили зеленого крокодила. Щороку, коли настає сприятлива погода, ці клумби оновлюють.
Вже кілька днів вінничани мають можливість знову милуватися 3D-клумбою у вигляді черепахи. Вона складається із більш як 20 різновидів квітів та зелених насаджень. Для її створення використали ялівець, мох, хосту, альтернатеру, ехіверію, агератум, вівсяницю, гвоздику, ехінацею, седум, тагетіс лимонний, цинерарію та інші» рослини. Загалом конструкція має близько 1,7 метрів в висоту, 4 метри у  довжину та більш ніж 2,4 метри завширшки.
Також вже оновлено об’ємну клумбу у вигляді 17-метрового крокодила у Центральному парку (біля входу в парк з вулиці Хлібної). Сам «крокодил» зроблений з рослини седум зеленого кольору, який має білий цвіт.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.