Понеділок, 20 червня 2016 00:00

День молоді у центральному парку

26 червня 2016 у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького на площі біля фонтану відбудеться відзначення Дня молоді. Тут виступатимуть музичні гурти, відбуватимуться КВН-батли, дискотека та багато іншого. Запрошуються всі бажаючі, вхід – вільний.
Щороку в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. У цьому році він припадає на 26 червня. Цього дня на вінничан чекає чимало різноманітних заходів у центральному парку.
З 15 і до 18 тут проходитимуть різноманітні виступи молодих та амбіційних вінницьких рок-колективів.
З 18 до 19 тут відбудеться літній КВН-батл, де змагатимуться кращі молоді команди КВН міста.
Потім, з 19:00 до 20:00 у центральному парку проходитиме концертна програма за участю артистів міського Палацу мистецтв «Зоря».
А з 20:00 до 21:00 виступатиме спеціальний гість свята гурт «Larus», який порадує всіх кращими музичним хітами 90-х.
О 21 годині розпочнеться молодіжна дискотека від DJ STEVE V та МС Француз, яка триватиме до 22.00. На відзначення Дня молоді запрошуються всі бажаючі, вхід – вільний.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.