Понеділок, 09 вересня 2013 00:00

В нашому парку з’явилася клумба-крододил

В нашому Центральному парку, оселився велетенський 15-метровий крокодил. Саме таку клумбу на днях створили працівники Вінницязеленбуд.

На створення крокодила пішло чотири дні та більше чотирьох тисяч саджанців рослин (три тисячі альтернатери та тисячу седуму). Тулуб крокодила – це земляний насип, на який висаджували рослини, а голова – зварений металевий каркас, який теж набивали землею і вже потім висаджували рослини.

Для самої композиції комунальники використали чотири тону піску. Очі крокодила зроблені з новорічних іграшок.

Раніше у «Віницязеленбуд» говорили про плани створити ще клумби у вигляді божої корівки (сонечка) та їжачка.

Також, нагадаємо, що раніше, біля Лебединого озера, поруч з Центральним парком, з’явилася клумба у вигляді черепахи. Вона складатиметься із більш як 20 різновидів квітів та зелених насаджень. Для її створення використають альтернатеру, ехіверію, мох, хосту, ялівець, агератум, вівсяницю, гвоздику, ехінацею, седум, тагетіс лимонний, цинерарію та інші.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.