Середа, 20 липня 2016 17:07

Цирк Shekera в Вінниці

Такого масштабного шоу на воді Україна ще не бачила! Один з найбільших цирків України - цирк Shekera - запрошує глядачів зануритися в захоплюючу подорож і світ незабутніх пригод, видовищ і яскравих спецефектів.
У програмі тільки унікальні трюки і номера європейського рівня, які вперше в історії українського цирку виконуються на воді і під водою. А найменших глядачів чекає зустріч з екзотичними тваринами з різних куточків світу та сміливим, непосидючим клоуном.
Артисти-лауреати міжнародних фестивалів і гості з різних країн Європи подарують гостям цирку Shekera найяскравіші, феєричні і незабутні враження.

Cirk

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.