Вівторок, 18 жовтня 2016 01:53

Реконструкція приміщення шашково-шахового клубу

У Центральному вінницькому парку планують реконструювати приміщення шашково-шахового клубу, що знаходиться неподалік арки.

Проектом передбачається влаштування тамбура при вході та санвузлу з підведенням водопостачання та каналізації до приміщення та влаштуванням примусової вентиляції. Всередині приміщення клубу тематично оздоблять, а також облаштують алею у вигляді шахової дошки.

club1

club2

clubshema

 

 

 

 

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.