П'ятниця, 09 грудня 2016 00:00

Головна вінницька ялинка матиме інше «вбрання»

Новий 2017 рік вінничани та гості міста зустрічатимуть з оновленою Головною ялинкою Вінниці.

Її дизайн кардинально зміниться – оновлено прикраси, ілюмінацію та саму форму новорічної красуні.
Родзинкою є те, що форма нової конструкції стала більш наближеною до природньої форми ялинки. А її висота буде 25 м.
«Старий каркас використовувався з 2007 року, тому вже дещо став непридатним для подальшого використання, і в цьому році ми замовили новий. На самій ялинці замінена частково ілюмінація та іграшки, інша частина – відреставрована. Сподіваюсь, що наша вінницька ялинка сподобається мешканцям та гостям нашого міста», - каже міський голова Сергій Моргунов.
Ялинкові іграшки на оновленій ялинці виконані у кольорах, наближених до символіки міста, – сріблястому та червоному.  Частина старих прикрас була відреставрована та пофарбована, відповідно до нового образу ялинки.
З’являться на ній і нові іграшки – зірочки та банти. Загалом Головну ялинку міста прикрашатиме близько 4000 іграшок. Ілюмінація буде у двох кольорах.
Без змін залишиться лише місце розташування Головної ялинки міста – майдан біля Літнього театру у Центральному парку.
Спеціалісти МКП «Вінніцязеленбуд» зараз проводять роботи по монтажу головної ялинки.
001

 006

004

 

009

003

005

007 

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.