Середа, 15 березня 2017 00:00

Парки світу (Парк Кекенхоф в Нідерландах)

Парк Кекенхоф в Нідерландах відкриває сезон. 23 березня відкриється щорічний сезон в голландському парку квітів Кекенхоф, розташованому під Амстердамом.

Щорічно його відвідують 800 тисяч туристів. Парк буде відкритий протягом двох місяців, протягом яких можна милуватися тюльпанами, гіацинтами, крокусами і іншими весняними квітами.
Тема цього року - голландський дизайн. Його основоположниками є абстракціоністи Піт Мондріан і дизайнер меблів Герріт Рітвельд - і частина квіткових полотен буде присвячена їх творчості. Основними елементами створення квіткових композицій в цьому році стали прямий кут і три кольори - червоний, жовтий і синій, до яких в якості додаткових або фонових могли бути додані чорний і білий.
Так, відвідувачі парку зможуть побачити композицію, присвячену творчості Піта Мондріана, площею 250 квадратних метрів. 80 тисяч квітів в саду Мондріана висадили у вигляді яскравих кольорових квадратів і прямокутників, що стали візитною карткою художника.
Парк буде доступний для відвідувань до 21 травня. Кекенхоф відкритий з 8:00 до 19:30, каси закриваються в 18:00.
Парк Кекенхоф знаходиться в місті Ліссе, в 30 кілометрах на північний захід від Амстердама. Парк буде доступний для відвідувань до 21 травня. Кекенхоф відкритий з 8:00 до 19:30, каси закриваються в 18:00. Вартість вхідного квитка для дорослих становить 16 євро, дитячого (з 4 до 11 років) - 8 євро, діти до 3 років проходять безкоштовно.

002

003

005

006

007

008

009

020

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.