П'ятниця, 10 січня 2014 17:46

Гройсман запустив Головну ялинку Вінниці

У Вінниці 19 грудня засвітили міську новорічну ялинку в Центральному міському парку культури й відпочинку ім. Горького в центрі міста, яка символізувала початок Новорічних святкових заходів, що триватимуть до 19 січня.

Участь у церемонії взяли мер Вінниці Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк й заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Церемонія розпочалася о 16:00 з фіналу міського фестивалю дитячих талантів "Крок до мрії" у холі будинку мерії.

О 18:00 на площі біля Літнього театру в Центральному парку відбулося врочисте відкриття ялинки, що супроводжувалося святковим феєрверком і концертом учасників телевізійних талант-шоу.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.