Вівторок, 04 квітня 2017 09:59

Парки світу (Парк Монсанто Форест, Лісабон, Португалія)

Парк Монсанто Форест, Лісабон, Португалія

Monsanto Форест-Парк є муніципальним захищеним лісом в Лісабоні, найбільшому зеленому ділянці в місті, майже з 1 000 га (10 km2). Це пропонує добре різноманітну покриту деревом область португальської столиці.

У пapке відвідувачів ждyт неймовірні види чарівного старого португальського міста. Монсанто Форест розділений на кілька оxраняемих зон і зон відпочинку, в ньому є численні місця для пікніків, що робить його ідеальним місцем зустрічі для друзів і відпочинку всією сім'єю.

Екологічний парк є одним з найвідоміших зон парку, він займає 50 гектарів і надає відвідувачам можливість отримати більше знань про навколишнє середовище за допомогою виставок та мультимедійних сервісів. Ще одна зона - парк Альвітіл, є, мабуть, найпопулярнішим серед сімей з дітьми.

Саме тут на них чекають гойдалки, вежі, поїзди і кілька басейнів, це місце ідеально підходить для відпочинку протягом спекотних літніх місяців. Парк усіяний старими млинами, закинутими кар'єрами і великою кількістю красивих пейзажів, він багатий рослинністю і в ньому достатньо місця, щоб всі відвідувачі почували себе бажаними гостями.

Monsanto01

Monsanto02

Monsanto03

Monsanto04

Monsanto05

Monsanto06

Monsanto07

Monsanto08

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.