П'ятниця, 01 червня 2018 00:00

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня - проведіть незабутній відпочинок разом з дітьми в парку на атракціонах. Ми раді всім і чекаємо вас і 1 червня і на вихідні.

Для вас працюють: "Колесо огляду", "Сюрприз", "Орбіта-м", "Ланцюжок", "Колесо сміху", "Карусель", "Паравоз Чух-Пух" і багато інших цікавих акракціонов.

Проведіть ці дні з найдорожчими маленькими людьми для вас.
Ми чекаємо всіх!

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

 

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.