• Украинский (UA)
  • English (UK)

skeytpark Місце знаходження скейт -майданчика обрано не випадково: вона знаходиться в центрі міста , і до неї зручно добиратися міським транспортом , по-друге , вона розташована біля входу / виходу з парку , а значить - не буде заважати відпочиваючим . Площа майданчика складе 1200 м2 . Вона буде багатофункціональною , адже там зможуть тренуватися скейтери , ролери та ВМХ -ери . Обладнання скейт- майданчика відповідає всім європейським вимогам якості та безпеки. Основа елементів обладнання - стійкий метал , а покриття - спеціальна деревина. Елементи скейт- парку стійкі до погодних умов .

Цей подарунок скейтерам , ролерам і представникам інших видів екстремального вуличного спорту міський голова Володимир Гройсман пообіцяв торік в обмін на те , що молоді вінницькі екстремали припинять їздити по реконструйованим міськими площами. 22 травня відбулася його зустріч з молоддю , яка займається екстремальними видами спорту. Під час зустрічі , скейтерам та ролерам був презентований майбутній скейт- парк в графіки та фотоматеріалах . Екстремали залишилися задоволені побаченим. Володимир Гройсман пообіцяв молоді сприяння мерії у вирішенні організаційних і юридичних питань , пов'язаних із створенням і реєстрацією міської громадської організації під робочою назвою «Федерація екстремального спорту м. Вінниці » та запропонував молодим екстремалам створити власну команду , яка б у майбутньому могла представляти Вініцій на Всеукраїнських змаганнях . Спільно з молоддю відразу і назву придумали : « ЗаVINтім ».

Обладнання в скейтпарку від компанії TECHRAMPS, відмінно підібране і зібрано.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.