• Украинский (UA)
  • English (UK)

stadion

Стадіон центрального парку, це великий здобуток для спортсменів всього міста. Стадіон було відновлено та реконструйовано до сучасних вимог. Почалися роботи з реконструкції стадіону в 2002 році. Проект розробив інститут «Житомиркомунниипроект». Роботи проводилися до 2004 року включно. У 2005 році для проведення чемпіонату Європи з хокею на траві у м.Вінниці виникла необхідність у будівництві адміністративно-побутового корпусу з реконструкцією трибун. Терміново на замовлення міської ради інститутом ДП МО України «ВПІ» була розроблена проектно-кошторисна документація і почалися роботи з реконструкції адміністративно-побутового корпусу і 2-х секторів з 14-ти глядацьких трибун. До чемпіонату Європи (вересень 2005р.) В основному роботи були закінчені.

У травні 2006 року даний об'єкт (1 черга ,а саме штучне ігрове поле з поливом ,бігові доріжки ,легкоатлетичні сектори ,адміністративний корпус з реконструкцією 2 -х секторів трибун) актом державної приймальної комісії був прийнятий в експлуатацію. А в червні був переданий на баланс МДЮСШ - 1. Після введення в експлуатацію 1-чергові роботи з реконструкції трибун та інженерних мереж були продовжені.

З 2006 по 2008 рік було облаштовано зливову каналізацію ,освітлення ,встановлено огородження всього спортивного комплексу та виконано монтаж трибун.

Як результат - громадяни нашого міста мають гарний стадіон для занять спортом.

Центральний парк культури і відпочинку м. Вінниці розташований у середмісті - між вулицями Соборною (центральна), Магістратською і Хмельницьким шосе. Площа парку становить майжє 40 га.

На території парку розташовані численні пам'ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об'єкти дозвілля і відпочинку: кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, стадіон, ковзанка, міський планетарій, численні атракціони й ігрові автомати.

Гарною традицією стало проведення в парку народних гулянь та свят, зараз, зокрема, на День міста, День Перемоги, День Незалежності тощо.